Milenec

23.09.2021

Milí priatelia, z dôvodu protiepidemiologických opatrení sa predstavenie Milenec neuskutoční. Vstupenky však aj naďalej zostávajú v platnosti na náhradné predstavenie. O termíne vás budeme čoskoro informovať. V prípade, že máte záujem o vrátenie vstupného, môžete tak urobiť v pokladni kina. Ďakujeme za pochopenie. 

Pokladňa kina - otváracie hodiny:
• Pondelok, utorok: zatvorené 
• Streda, štvrtok, piatok: od 14:00h do 19:00h 
• Sobota, nedeľa: od 15:30h do 19:00h 


Brilantná komédia svetoznámeho amerického autora Neila Simona, Last of Red Hot Lovers, vtipným spôsobom prevedie diváka svetom plným nástrah, ktoré čakajú na muža po 22 ročnom manželstve. Hlavný hrdina, usadený majiteľ reštaurácie (Martin Mňahončák), už nedokáže odolávať pokušeniu a vyberie sa na cestu do sveta milostných románov. Rozhodne sa čeliť nástrahám zakázanej nemanželskej lásky. Objektom jeho túžob sa postupne stávajú tri atraktívne ženy (Karin Haydu, Mirka Partlová, Dominika Žiaranová), s ktorými sa dostáva do víru komických aj pikantných situácií. Nezastaviteľný podprahový boj o nadvládu jedného alebo druhého pohlavia v spoločnosti autor dokonale zachytil no nechal na diváka nech si určí svojho víťaza. 

Hra je plná humorných situácií a dialógov. Režisérka Soňa Ferancová bravúrne využila priestor, ktorý jej autor hry ponechal pre vykreslenie jednotlivých charakterov a pohotových situačných gagov.

Hrajú: Martin Mňahončák, Karin Haydu, Miroslava Gális Partlová/Natália Puklušová, Dominika Žiaranová

Reportáž z Hlohovskej televízie
zdroj: YouTube