DIVADELNÝ EXKLUZÍV

21.10.2022

Milí priatelia,
oznamujeme Vám, že náhradný termín Divadelného exkluzívu je
17.3.2023 o 19.00.
Tešíme sa na Vás.

Vstupné: 18€

Vstupné EXKLUZÍV: 35€

(Vstupné EXKLUZÍV, je limitovaný počet vstupeniek, ktoré obsahujú ďalší sprievodný program po divadelnom predstavení v priestoroch koncertnej sály pod radnicou. Večera vo forme švédskych bufetov, miešaný nápoj a ďalší program je súčasťou iba programu EXKLUZÍV.)

Zažite so svojimi priateľmi, rodinou, či kolegami príjemný spoločenský večer v krásnych priestoroch koncertnej sály pod radnicou v Topoľčanoch. Po divadelnom predstavení Vás pozývame do exkluzívneho salónika, kde budú pripravené švédske stoly, miešané alko a nealko nápoje, príjemná klavírna hudba a barmanská show.

O hre

Hana dopisuje román. Matúš sa od nej chce odsťahovať, lebo, keď píše nedá sa s ňou vydržať - napríklad tvrdí, že s nimi v byte žije aj hlavná postava jej románu. Chlapec, ktorý kreslí atlasy ľudí. Rodinná priateľka psychiatrička je toho názoru, že paralelný svet môže byť super, ak sa v oboch dá piť červené víno. Potiaľto je teda všetko normálne, nie?

Problémy začnú, keď Hana román dopíše. Najprv sú to príliš malé dámske kabelky, potom prídu na rad krížovky a kulinársky motív. A kto zvolal demonštráciu s heslom: "Niekto tu vie dôvod!" ? A je to vôbec v poriadku, ak pointa príbehu prichádza až nejaký čas potom ako príbeh skončí? Pripravili sme pre vás ľahko apokalyptickú konverzačnú komédiu, takže sa budete cítiť ako doma.

Hrajú:

Adela Mojžišová
Michal Spielmann
Lucia Hurajová
Radovan Hudec

Autor a réžia: Jakub Nvota