Lord Norton a Sluha James

17.08.2022

Dátum: Utorok, 13. september o 19:00 Miesto: Spoločenský dom Topoľčany

Lord Norton a Sluha James

V predstavení LORD NORTON A SLUHA JAMES si môžete vychutnať nezameniteľný humor, veselé a netradičné príhody v skvelom hereckom obsadení: v úlohe lorda Nortona účinkujú výrazní a všeobecne obľúbení komici Lukáš Latinák v alternácii s Jurajom Kemkom a v úlohe sluhu Jamesa populárny herec Jozef Vajda.   

Vstupné: 20€ LORD NORTON A SLUHA JAMES /po dvadsiatich rokoch.../

Účinkujú:

Lord Norton: Juraj Kemka/ alt. Lukáš Latinák

Sluha James: Jozef Vajda

Autor: Ján Snopko

Réžia: Michal Vajdička

Producent: LECA production, s.r.o. 

V roku 2018 sme s poctou pristúpili k obnove a znovuzrodeniu legendárnej komédie LORD NORTON A SLUHA JAMES. Herecké legendy Stano Dančiak a Marián Zednikovič v 90. rokoch postavili laťku dobrej zábavy vysoko a stali sa nezabudnuteľnými v úlohách lorda Nortona a jeho verného sluhu Jamesa. Po celé roky bolo ich domovskou scénou Štúdio L+S. Práve preto sme sa do priestorov tohto divadla vrátili s mega úspešnou komédiou, s novými príbehmi, v novom obsadení a v novom šate. Obnova kultového titulu LORD NORTON A SLUHA JAMES bola pre každého z nás veľkou výzvou.

V novom predstavení LORD NORTON A SLUHA JAMES si môžete vychutnať nezameniteľný humor, veselé a netradičné príhody v skvelom hereckom obsadení: v úlohe lorda Nortona účinkujú výrazní a všeobecne obľúbení komici Lukáš Latinák v alternácii s Jurajom Kemkom a v úlohe sluhu Jamesa populárny herec Jozef Vajda.

Dĺžka predstavenia: 80 min.