TopValentín

31.01.2021

Deň zamilovaných je za dverami a ak premýšľate nad tým, ako prekvapíte svoju milovanú polovičku, môžete ju potešiť sladkým prekvapením, ktoré získate v našej súťaži. 


Stačí ak nám pošlete svoj zamilovaný príbeh (studio@radiotopolcany.sk) alebo vyznanie lásky (hlasová správa na Facebook), prípadne dáte našim poslucháčom tip, ako najkrajšie stráviť Valentína (studio@radiotopolcany.sk). 

Zapojiť do našej súťaže sa môžete od 27. januára do 11. februára 2021. Vybrané súťažné príspevky odvysielame v špeciálnej relácií TopValentín, ktorú si môžete naladiť na frekvencii 102,9 v nedeľu 14. februára 2021 o 16.00 hodine a dva najoriginálnejšie odmeníme hodnotnou cenou. 

K súťažným príspevkom nezabudnite pripísať Vaše meno, adresu a telefónne číslo, aby sme Vás mohli kontaktovať, ak získate cenu.

Účasťou v tejto súťaži zároveň udeľujete ako dotknutá osoba súhlas so spracovaním svojich osobných údajov v zmysle ustanovení Zákona č. 18/2018 Z.z.. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov